Застереження для кременчужан: купувати м'ясо птиці з рук небезпечно

Застереження для кременчужан: купувати м'ясо птиці з рук небезпечно

На засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  обговорили питання щодо масового мору птиці, який стався 2 травня на птахофабриці  у Кременчуцькому  районі.

За словами керівника управління Держпродспоживслужби у м. Кременчуці Олега Назарця, за попередніми висновками однією з можливих причина загибелі птиці могло бути  аварійне відключення електропостачання на трансформаторній підстанції на території підприємства, внаслідок чого відключилась система вентиляції. Працівниками Держпродспоживслужби відібрані зразки проб для визначення причини загибелі птиці, вони направлені на проведення відповідних досліджень до державної лабораторії Держпродспоживслужби, щоб виключити можливість інфекційних захворювань. Він також повідомив, що обіг готової продукції підприємства призупинено, а м'ясо загиблої птиці буде утилізоване.

Враховуючи те, що м'ясо птиці та яйця з цієї птахофабрики могли бути доставлені на реалізацію у торговельну мережу міста, міський голова Віталій Малецький дав доручення начальнику управління розвитку підприємництва торгівлі,  побуту та регуляторної політики  Людмилі Жорняк відпрацювати з керівниками магазинів це питання на предмет того, щоб магазини міста не приймали у продаж куряче м'ясо без відповідних документів, а також до з’ясування факту загибелі птиці яйця цього виробника тимчасово не виставляли у продаж. Крім того, він звернувся до кременчужан з проханням не купувати дешеве м'ясо птиці з рук. Адже не виключено, що підприємливі громадяни спробують реалізувати м'ясо, яке повинне бути утилізованим.

Стрічка новин