Сьогодні на спільному передсесійному засіданні трьох комісій обласної ради її учасники затвердили ряд питань, які будуть винесені на десяту сесію облради

Під час обговорення найбільшу увагу приділили Програмі підтримки сільських шкіл. Адже на Полтавщині у п'ятнадцятьох навчальних закладах в зимовий період можуть виникнути аварійні ситуації.

На розгляд 10-ої сесії обласної ради п'ятого скликання серед інших винесли і 2 питання по «Укргазвидобуванню» та 4 – по «Нафтогаз України». Не планувалось погодження подальшого розвитку виробництва підприємств в регіоні. Адже програма спільна з Мінпаливенерго, яка була підписана в кінці 1-го півріччя, до останнього часу не фінансувалась, говорить голова обласної ради Олександр Удовіченко. Нині ж область отримала відповідні надходження.

Отримані кошти, пояснює Олександр Удовіченко, підуть на соціальний розвиток регіону.

Внесли доповнення і до обласної Програми підтримки сільської школи на 2007-ий рік. На сьогодні, говорить заступник голови облдержадміністрації Надія Мякушко, працюють всі 818 шкіл області. Та є заклади, в яких можуть виникнути проблеми в осінньо-зимовий період. Це, в основному, протікання дахів, втрата тепла через неякісну систему опалення. Таких шкіл нині в регіоні 15. Програма ж з попередження можливих аварійних ситуацій в зимовий період, зазначає Надія Мякушко, покликана профінансувати необхідний обсяг робіт. Гроші в райони, говорить вона, надійдуть уже 7-8 вересня.

Стрічка новин