У Полтаві пройшла акція до Міжнародного дня праці

У Полтаві пройшла акція до Міжнародного дня праці

1-го травня у Міжнародний день праці полтавціпобували на занедбаних, непрацюючих і незбудованих інфаструктурних та промислових об’єктах міста.

Відвідали руїни 22-го заводу «Знамено», Полтавського аеропорту, заводу ГРЛ, турбомеханічного, алмазного й лікеро-горілчаного заводів, Полтавського м'ясокомбінату, бавовнопрядильної фабрики, Міської шляхово-експлуатаційної дільниці, побували на місці закритого дитячого садочку на Автовокзалі, а також молокозаводу та сміттєпереробного заводу, які обіцяли збудувати колишні міські голови.

Ось лідер Республіканського руху Полтавщини Олег Слизько на локації аеропорту говорить: «Авіація – це наша «крилата надія», маркер відродження України! Коли підніматиметься літакобудування – це означатиме, що Україна оживає».

Керівник міської робочої групи з розвитку велоінфаструктури Роман Широких, побувавши біля закритого дитячого садочка мікрорайону на Автовокзалі, зазначив, що закривати щось завжди легше, ніж будувати. Сьогодні важливо, щоб у Полтаві з’являлися нові робочі місця й інфраструктурні об’єкти.

Анастасія Бридихіна й Олександр Гречко побували в мікрорайоні Юрівка та на міському сміттєзвалищі, орієнтовних місцях обіцяних заводів, демонструючи, що «віз і нині там».

Україна майбутнього – це не руїна, це повинна бути країна, де в центрі уваги трудяща людина і солідарність – це наша щоденна, щира справа.

Пам’ятка про те, як захистити ваші трудові права – https://cutt.ly/Byhakt3

Стрічка новин