NASA вибрало ім'я для марсіанського вертольота

NASA вибрало ім'я для марсіанського вертольота

Вертоліт для дослідження Червоної планети назвуть "Винахідливість".

NASA вибрало назву для першого в історії вертольота, створеного для досліджень Марса. Ім'я запропонувала школярка з округу Таскалуса в Нортпорті, штат Алабама, Ваніса Рупані, повідомляє ДТ з посиланням на "Популярнаю механику". Вертоліт назвуть Ingenuity ("Винахідливість").

"Винахідливість людей, які наполегливо працюють для вирішення проблем міжпланетних подорожей, стане тим, що дозволить всім нам випробувати чудеса освоєння космосу. Винахідливість — це те, що дозволяє людям робити дивовижні речі, дозволяє нам розширювати свій кругозір до країв Всесвіту", — пояснила свій вибір назви школярка.

Вертоліт відправиться на Червону планету в рамках місії "Марс-2020". Основне завдання безпілотника – дослідження важкодоступних регіонів Червоної планети. Дрон виконаний за співвісної вертолітного схемою з двома гвинтами діаметром 1,2 метра. Його вага становить 1,8 кілограма, він оснащений акумуляторами, що заряджаються від сонячних панелей, кольоровою камерою і системами навігації і передачі даних.

Стрічка новин