Батальйону «Полтава» – 6 років

На варті спокою громадян перебуває батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава». Днями йому виповнилося шість років. Із нагоди чергової річниці утворення цієї структури її співробітників нагородили почесними відзнаками.

На плацу перед входом до приміщення обласної поліції вишикувалися бійці в чорному одязі з жовто-блакитним прапором, на якому нанесено герб підрозділу «Полтава». Його військовослужбовців вітає начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський.

Іван Вигівський, начальник ГУ НП в Полтавській області

- Батальйон був створений у найважчі часи, коли потрібно було стримувати ту агресію. І саме батальйони, у тому числі батальйон «Полтава», вони були одні із перших підрозділів, які утримували ситуацію на Сході нашої держави. Я усім дякую за службу.

Підрозділ був заснований 29 квітня 2014 року, практично на самому початку проведення антитерористичної операції на Сході України.

Валерій Лестюхін, командир батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава»

- У перші роки підрозділ виконував як поліцейські, також і військові завдання стояли перед підрозділом. На даний час підрозділ займається охороною громадського порядку на Сході.

За професіоналізм і сумлінну службу 11 поліцейських отримали грамоти МВС, подяки Національної поліції України і відзнаки «За службу державі». Їх їм вручив начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський. А командир батальйону Валерій Лестюхін своїм бійцям зичить таке.

Валерій Лестюхін, командир батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава»

- Терпіння. І щоб усі повернулися до своїх сімей – живими і здоровими.

Стрічка новин