У Полтаві влаштували наукові онлайн-читання до ювілею Миколи Зерова

У Полтаві влаштували наукові онлайн-читання до ювілею Миколи Зерова

Програма читань була насиченою,  виступили студенти та магістранти, викладачі та науковці Полтавського національного педагогічного університету (ПНПУ) Ганна Радько, Віра Мелешко, Галина Білик, Світлана Ленська. 

Кафедра  української літератури ПНПУ імені В.Г. Короленка гідно вшанувала ювілей славетного земляка, талановитого поета, пристрасного публіциста, людини енциклопедичних знань, глибокого науковця і блискучого перекладача Миколи Зерова, зазначила учасниця читань, професор ПНПУ Світлана Ленська. 

"Шкода, що карантин дещо порушив заплановані заходи, але сподіватимемось, що вони лише  відтерміновані, але не скасовані", - додала Світлана Ленська.

"Нагадаю, що з ініціативи Українського інституту національної пам'яті (УІНП) парламент  схвалив  Постанову про пам’ятні  дати та ювілеї  у 2020 році. Тож, 130-річниця з дня народження Миколи Зерова цьогоріч відзначається на державному рівні. Це перший захід з вшанування нашого видатного земляка, за що ми щиро вдячні кафедрі ПНПУ. Водночас, Північно-Східний міжрегіональний відділ УІНП впродовж року планує ще низку заходів: це і відеолекції  фахівців-зерознавців, і показ документального фільму, і урочистості біля хати у Зінькові , де народився Микола Зеров і де йому встановлено меморіальну дошку", - заанонсував регіональний представник УІНП в Полтавській області Олег Пустовгар.  

Стрічка новин