У Кременчуці за втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність та розбій судитимуть трьох

У Кременчуці за втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність та розбій судитимуть трьох

Кременчуцька місцева прокуратура направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно трьох кременчуківців, двоє з яких неповнолітні.

За даними слідства, на початку березня цього року 19-річна жителька міста під приводом з’ясування стосунків із колишнім хлопцем викликала його ввечері на вулицю, де за попередньою домовленістю на нього вже чекали два юнаки 17-ти та 16-ти років. Вони побили потерпілого, спричинивши йому тілесні ушкодження середньої тяжкості, та забрали 5 тис. 300 грн., які усі троє поділили між собою.

Дії неповнолітніх кваліфіковані за ч. 2 ст. 187 КК України (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб). Дівчині, окрім цієї статті, інкримінують ще ч. 1 ст. 304 КК України (втягування неповнолітніх осіб у злочинну діяльність).

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вина не буде доведена в законному порядку і встановлена обвинувальним вироком суду.

Стрічка новин