1800 доларів США за дострокове звільнення зі служби

1800 доларів США за дострокове звільнення зі служби

ДБР повідомило про підозру екскомандиру взводу Нацгвардії.

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру колишньому командиру ремонтного взводу автомобільної техніки однієї із військових частин Національної гвардії України, яка дислокується у місті Харків. Військовослужбовець підозрюється у одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави та зберіганні бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч. 2 ст. 369-2 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, командир взводу вимагав у солдата-строковика 1 800 доларів США за сприяння у звільнені його зі служби за станом здоров’я. Під час обшуку за місцем проживання підозрюваного виявлено та вилучено частину грошей, що були предметом вказаного злочину, а також 21 патрон, які гвардієць зберігав без передбаченого законом дозволу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Харківського гарнізону об’єднаних сил. Оперативний супровід – Головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Харківській області. У разі доведення вини, військовослужбовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.  

Стрічка новин