29 квітня – Міжнародний день танцю

Цього року його відзначення перейшло у формат онлайн, як і тренування полтавських колективів. Тренерам і танцюристам довелося перевчитися і призвичаїтися до нових умов. Напередодні свята наші журналісти поспілкувалися з тренерами Полтавського міського будинку культури і з'ясували, яким стало їх життя з танцем онлайн. 

У Полтавському МБК зібрані найкращі колективи міста. Свої таланти вони демонструють на міських святах та різних конкурсах. Різні стилі, які розраховані на різний вік. Класичні, спортивні та сучасні. На кожну дитину знайдеться місце за її вподобаннями.

Це виступи колективу «Ювента». Під керівництвом Ольги Демочко колектив функціонує вже 15 років. Діти займаються сучасними різновидами танцю, у першу чергу – акробатичним рок-н-ролом, диско та хіп-хоп хаус. За цей час зала Полтавського МБК стала для них другою домівкою. Зважаючи на досвід тренера, карантин не став перешкодою для занять. Ольга продовжила їх у форматі онлайн.

Ольга Демочко, керівник спортивно-танцювального клубу «Ювента» Полтавського МБК 

- Найтяжче пояснити маленьким дітям, що робити з руками та ногами. Коли ти не можеш підійти, поправити та доторкнутися. Це незамінно. Живі тренування – це зовсім інше.

Міжнародний день танцю будуть відзначати, але у форматі онлайн. 

Конкурси ж до цього дня у соціальних мережах планує провести  тренерка Ірина Ніколаєва. Дівчина розповідає: займається тренерською діяльністю не один рік. А розпочалося ще все з дитинства, коли сама вперше прийшла до танцкласу. А зараз з хореографією на «ти». Свою майстерність передає тепер учням. Хіп-хоп, джаз-фанк, контемп та інші види сучасної хореографії. 

Ірина Ніколаєва, засновниця та хореограф школи сучасної хореографії «Dance Family Spirit» 

- Складнощі виникають лише в тому, що ми не можемо займатися з однією групою на одному тренуванні. Складність у кількості дітей. Нам доводиться брати по 10 чоловік, а группа - 30.

Тож колективи чекають закінчення карантину, щоб нарешті разом провести репетицію спільно з тренером. 

Стрічка новин