Дорожники цілодобово будують бетонку Н-31 Дніпро-Решетилівка

Дорожники цілодобово будують бетонку Н-31 Дніпро-Решетилівка

У Кобеляцькому та Решетилівському районах триває будівництво дороги з цементобетонним покриттям. Її споруджують на замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області. По закінченню проєкту буде повністю оновлений автошлях Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Замість двох смуг дорогу розширять до чотирьох.

Поблизу с. Бродщина Кобеляцького району триває зведення насипу для влаштування основи майбутньої дороги Н-31 Дніпро-Решетилівка. Роботи виконують по лівому проїзду. Підрядна організація працює цілодобово. В одну зміну задіяно майже 530 робітників та 280 механізмів (самоскиди, екскаватори, грейдери, бульдозери, котки, асфальтоукладальники, навантажувачі та інші).  На цьому об’єкті дорогу будує компанія «Онур».

Підтримують стан дороги Н-31 Дніпро-Решетилівка за рахунок поточного та ямкового ремонтів, поверхневих обробок постійно. Але ці способи неефективні. Оскільки конструкція дорожнього одягу вже недостатньо міцна, вичерпала свій технічний ресурс і тепер не витримує сучасних навантажень. Щодоби тут курсує до 15 тисяч транспортних засобів. 3 із 5 автомобілів – вантажівки. Щороку руйнування покриття лише збільшуються, відтак необхідно збільшувати фінансування для підтримання цих доріг. У результаті прийняли рішення про повну реконструкцію цієї дороги.

Під час реконструкції здійснюється будівництво дороги з цементобетонним покриттям. Згідно проєкту, вона йтиме від автодороги М-03 Київ-Харків до межі з Дніпропетровською областю. Загальна протяжність – майже 80 км. Після закінчення робіт дорога з двох смуг буде розширена до чотирьох. Товщина дорожнього одягу становитиме 74 см.

Стрічка новин