FIFA через коронавірус рекомендує продовжити контракти гравців

FIFA через коронавірус рекомендує продовжити контракти гравців

Міжнародна федерація футболу (FIFA) виступила з рекомендацією пролонгувати угоди з гравцями, які закінчуються в кінці сезону на термін продовження національних чемпіонатів, призупинених через пандемію коронавірусу.

"Контракти, термін яких припиняється в кінці сезону, а дата закінчення збігається із закінченням сезону, пропонується продовжити до реального завершення сезонів, які припинені в більшості країн", - йдеться в заяві FIFA, текст якої опублікований на сайті організації.

"Аналогічний принцип застосовується до контрактів, які повинні розпочатися в новому сезоні. Це означає, що набуття сили такими контрактами відкладається до фактичного початку наступного сезону", - зазначається там же.

FIFA також дозволить перенести терміни початку і закінчення трансферних вікон у національних чемпіонатах так, щоб вони відбулися після закінчення поточного сезону і перед стартом наступного.

Пандемія коронавірусу паралізувала світовий спорт: багато міжнародних та національних турнірів перенесено або скасовано. У чемпіонатах країн з футболу були оголошені паузи на невизначений термін, передає Інтерфакс-Україна.

Стрічка новин