Телеканал «Центральний» передав естафету МОН України

Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться на YouTube-каналі Міністрества освіти і науки та ще чотирьох телеканалах. Але саме «Центральний» почав зйомки онлайн-уроків для 1-2 класів ще наприкінці березня. За час зйомок в ефір вийшло понад пів сотні онлайн уроків для учнів 1-2 класів.

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Нам дуже приємно, і телеканалу «Центральний», і мені особисто, що Міністерство освіти підхопилу нашу ініціативу і продовжило онлайн-школу для наймолодших наших школярів. Бо згадаймо, як це було: коли починався карантин, Міністерство анонсувало онлайн-школу для 5-11 класу.

Генеральний директор телеканалу «Центральний» Олег Зонтов зазначив: у Полтаві відчули великий запит глядачів на освітній контент для початкової школи – 1-4 класів. Інтерактивних відео-уроків для цих учнів взагалі немає, хоча це – найбільш затребуваний сегмент. Обурювалися і батьки, і вчителі. І самі діти не знають, що робити. Тож розпочали зйомки. Допомагали у цьому кращі вчителі Полтави та Управління освіти Полтавської міської ради.

У вівторок, 28 квітня, на «Центральному» вийшли останні серії відеоуроків, і цього ж дня Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Телеканал «Центральний» розпочав зйомки ще наприкінці березня, а зараз передав естафету Міністерству освіти і науки України. Уроки транслюватимуться на YouTube МОН та ще 4-х телеканалах. 

Зйомки на «Центральному» тривали місяць. За цей час вийшо понад 50 онлайн-уроків для малечі. Щоранку о дев'ятій вчителі Полтави збирали школярів біля телеекранів. Величезна аудиторія охоплення довела: разом з «Центральним» навчалася не лише Полтавщина, а й інші регіони. А ще більше позитивних відгуків та подяк – від батьків та маленьких телеглядачів. Про це свідчать фото та відеозвіти, які упродовж місяця отримувала редакція. 

Ірина Яременко, ведуча 

- Мені дуже приємно, що ми отримали дуже багато відгуків від батьків та діток за те, що ми працювали, що під час карантину вони мали змогу навчатися разом з «Центральним». І мені досі надсилають фото та відео, як вони роблять поробки: ліплять слоників та ліплять тюльпани, і на це дуже приємно дивитися.

Ольга Хвостенко, вчителька початкових класів КЗ ЗОШ №5, провела чимало уроків у рамках «Навчаємося вдома з «Центральним». Каже: не вистачало контакту з дитиною, адже коли подаєш матеріал, не бачиш очі учня та його реакцію. Тим не менше, користь є. 

Ольга Хвостенко, вчителька початкових класів КЗ ЗОШ №5

- Адже зараз діти перебувають вдома і на карантині, і дуже важливо, щоб навчання не зупинялося. Такі уроки дають змогу триматися на плаву, опановувати програму, а також приділяти час саме навчанню, і не забувати те, що вони навчилися офлайн.

Відтепер онлайн-уроки школярі 1-2 класів зможуть дивитися на YouTube МОН та ще 4-х телеканалах. Програма Всеукраїнської школи розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.

Стрічка новин