Службова недбалість на понад 1 млн 600 тис грн

Службова недбалість на понад 1 млн 600 тис грн

ДБР повідомило про підозру митнику.

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру одному із заступників начальника Харківської митниці ДФС у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що у 2016 році на Харківській митниці ДФС з порушенням розмитнили обладнання для обробки деревини. У 2018 році порушення виявили правоохоронці. Однак, митник не організував роботу управління протидії митним правопорушенням, щодо складання протоколу відносно декларанта товару та накладення на нього адміністративного стягнення. Через такі дії державний бюджет недоотримав штрафні санкції в сумі понад 1 мільйон 600 тисяч гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської області. Оперативний супровід — відділ внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Стрічка новин