Театр "ДАХ" та Dakh Daughters запускають онлайн-проєкт "Дегустація книжок"

Театр "ДАХ" та Dakh Daughters запускають онлайн-проєкт "Дегустація книжок"

28 квітня та 1 травня, о 20:00, відбудуться театралізовані онлайн-читання художньої літератури від акторів театру "ДАХ" та учасниць музичного гурту Dakh Daughters. Організатор - Центр Сучасного Мистецтва "ДАХ".

У вирі життя часто не усвідомлюємо, наскільки книжки - недооцінений скарб. Тому ЦСМ Дах вирішив запустити проєкт "Дегустація книжок". Це - читання книг так, щоб глядачу захотілося відкрити їх і відчути чарівний вимір літератури, це спроба оживити букви і слова на папері, це обмін емоціями і відчуття близькості.

Долучайтеся, співпереживайте, читайте книжки.

Трансляція відбудеться:

Youtube: youtu.be/gRhV_fuIWRo.

Facebook: www.facebook.com/DakhDaughters/posts/3222207557797623

Розклад подій:

Вівторок, 28 квітня, 20:00 — читання від учасниць музичного гурту Dakh Daughters.

П’ятниця, 1 травня, 20:00 — читання від акторів ЦСМ "ДАХ".

Довідково: Центр Сучасного Мистецтва «ДАХ» — незалежний театр в місті Києві. Центр створення музичного етно-гурту ДахаБраха, фрік-кабаре Dakh Daughters, формація сучасної академічної музики NovaOpera, соціальний рейв гурту ЦЕШО. Керівник - Владислав Троїцький.

Український інститут книги — державна установа при Міністерстві культури та інформаційної політики України, покликана формувати державну політику у книжковій галузі, провадити промоцію книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном.

Dakh Daughters — український жіночий театрально-музичний гурт, що виступає в жанрах «фрік-кабаре» і театрального перформансу.

Стрічка новин