У Києві набув широкого розголосу конфлікт чиновника із поліцейськими

Заступник голови Київської міської держадміністрації Володимир Слончак зчепився з патрульними, а столична депутатка Людмила Костенко, яка була за кермом зупиненого авто, відмовилася від проходження тестів на сп’яніння. 

Починалось все досить буденно на одній із київських вулиць. Правоохоронці зупинили автомобіль «Мерседес». Його водійка –  Людмила Костенко (вона ж – депутатка Київради) – забула ввімкнути фари.

У більшості випадків за таке правопорушення, як правило, просто перевіряють документи, попереджають і відпускають. Мабуть, так би і закінчилося, але збоку від Костенко сидів заступник голови КМДА Володимир Слончак. «Київ оперативний» пише, що столичний чиновник. 

вирішив трохи подуркувати перед панянкою, а тому постійно промовляв «та ви знаєте кто ми», «та завтра от вас тут і слєда не будет» і т.д. Так, як на його репліки ніхто не реагував, він вирішив вийти із авто, почав чіплятися до інспектора патрульної поліції, а потім взагалі накинувся на нього із кулаками. Неадекватного дебошира-заступника затримали, а правоохоронцю викликали швидку і госпіталізували із травмою. 

До речі, Костенко відмовилася від проходження будь-яких тестів на стан сп’яніння. Відтак, її автівку перевезли на штраф-майданчик. На місці працювала слідчо-оперативна група, яка задокументувала цю подію.

Невдовзі на онлайн-брифінгу мер Києва Віталій Кличко повідомив, що звільнив свого заступника Володимира Слончака із займаної посади.

Віталій Кличко, мер Києва

- Я не дозволю дискредитувати міську владу, і в першу чергу тим, хто її представляє. Я вибачаюся перед правоохоронцями, киянами за таку негідну поведінку заступника голови КМДА. Володимир Солончак повинен відповідати за свої вчинки згідно із законом.

Стрічка новин