До двадцятого вересня триватиме Всеукраїнський рейд «Увага! Діти на дорогах»

У його рамках працівники ДАІ, педагоги та батьки зосереджуються на правилах дорожнього руху, наголошують на обережності та обачності дітей, які за час літнього відпочинку, можливо, втратили необхідні знання та навички. Міська влада теж не залишила поза увагою проблему, підтримавши ідею облаштування особливо небезпечних ділянок автошляхів так званими «лежачими поліцейськими». Переваги такого устаткування вже оцінили й діти, й дорослі.

У полтавській гімназії №33 до питання профілактики дитячого дорожньо- транспортного травматизму ставляться особливо уважно, і до того ж – не перший рік. Та після літнього відпочинку позаду залишається вся накопичена за час навчання інформація, самі ж дітлахи приходять до школи з втраченою за літо здатністю до самозбереження. Ось тут важливо знову повернутися до правил дорожнього руху. Тим більше, що завжди поруч – ініціативні працівники державтоінспекції.

Неабияку користь у безпеці життєдіяльності дітей під час руху відіграють й так звані «лежачі поліцейські» – яскраві жовтогарячі перешкоди тепер уповільнюють рух траспорту біля кожного навчального закладу міста. Водії призвичаїлися до такого нововведення не одразу, хто ж не бажає розбити автомобіль, спокійно гальмує. Впевненіше почуваються тепер й пішоходи, особливо юні.

Наступним кроком до безпечності руху на автошляхах міста є спеціальна біло-червона розфарбовка піших переходів.

Стрічка новин