В’ячеслав Кириленко, голова партії "Наша Україна" у неділю з робочим візитом перебував у Полтаві - наше місто він відвідав у рамках всеукраїнського туру "Напишемо програму рАзом!"

Спільно з колегами по фракції, склавши повноваження народного депутата, він їздить регіонами України, аби у спілкуванні з людьми разом з ними написати програму. З нею «Наша Україна» піде на вибори 30 вересня.

"Мій прес-секретар ще в дорозі, тому я буду спілкуватись з вами без представлень" - такими словами голова партії "Наша Україна" В'ячеслав Кириленко розпочав зустріч з журналістами. Полтавщина - восьма область, яку він відвідав в рамках туру "Напишемо програму разом!". В регіонах представники партії збирають анкети з побажаннями українців, що треба змінити в вітчизняному законодавстві. На їх базі і буде розроблена програма, з якою «Наша Україна» піде на вибори 30 вересня, запевняє В'ячеслав Кириленко. Перше питання, яке ставлять люди по всій Україні, - це депутатська недоторканість. Сам голова партії від неї вже публічно відмовився. Каже, такі ж заяви напишуть і всі кандидати зі списку «Нашої України». Крім того, з проханням заочно відмовитись від депутатської недоторканості та ініціювати відповідні зміни в закони партія звернулася і до інших учасників виборчого процесу.

Стосовно соціальних ініціатив Президента, то «Наша Україна» їх цілком підтримує, запевнив В'ячеслав Кириленко. І підвищення мінімальної зарплатні з 1-го січня до п'ятисот гривень, встановлення 20-ти-відсоткової надбавки до окладу працівників соціально-культурної сфери села, посилення державної підтримки багатодітних сімей та ряд інших пропозицій. Особливу увагу «Наша Україна» приділяє матеріальній допомозі молодим мамам - хоче збільшити її вже з 1-го січня до 12-ти тисяч гривень за першу дитину та 15-ти і 25-ти – за другу і третю відповідно.

Впровадити ці плани допоможе об'Єднання з іншими політичними силами, зазначив В'ячеслав Кириленко. 28 червня «Наша Україна» вже підписана угоду з «Народною Самообороною» Юрія Луценка про об’єднання і спільний похід на вибори. Змінювати партія планує і судову систему.

До такого стану справ у судах причетне все політичне середовище, переконаний голова «Нашої України». Хоча б тому, що судді довічно затверджуються в парламенті і також мають недоторканість. Так, зазначає В'ячеслав Кириленко, виникає цілий клан, який без ускладнень для себе може вирішувати на свою користь будь-яке важливе питання. Це ж трапилось із Конституційним судом.

Після зустрічі з журналістами В'ячеслав Кириленко разом з головою Полтавської обласної державної адміністрації Валерієм Асадчевим поклав квіти на місце майбутнього встановлення пам'ятника Симону Петлюрі. Потім зустрівся з однопартійцями та виступив у прямому ефірі на телебаченні та радіо. А увечері його чекали на Мадані Незалежності біля стадіону "Ворскла". Виступила перед полтавцями і екс-депутат п'ятого скликання, член президії «Нашої України» Ольга Герасим'юк. Вона сама родом із Пирятина. Каже, Полтавщина - її рідний край, завжди приїжджає сюди із задоволенням. Полтавські люди, говорить, дуже мудрі.

Стрічка новин