Група компаній «Нафтогаз» допомагає боротися з коронавірусом

Від початку впровадження карантинних заходів компанія Групи «Укргазвидобування» на потреби лікарень Полтавської області виділила майже 3 млн гривень. Деталі — далі у сюжеті.

Всесвітня пандемія стала викликом для багатьох лікарень. У медзакладах склався дефіцит із захисними, дезінфікуючими засобами та обладнанням. Від початку карантину найбільша газовидобувна компанія країни «Укргазвидобування» взялась активно допомагати районним лікарням, амбулаторії та ФАПам Полтавщини. На закупівлю необхідних засобів та обладнання виділили більше 2,5 млн грн. Одними з перших допомогу отримали лікарні Котелевського та Гадяцького районів.

Павло Луговий, голова Котелевської РДА

- У нас постійна співпраця із «Укргазвидобуванням». При чому,якщо раніше це були програми соцекономрозвитку і вона передбачалася, то зараз це ініціатива «Укргазвидобування».

Олександр Басараб, головний лікар КНП «Гадяцька ЦРЛ»

- Ми задоволені, що в нас з'явився капнограф. Таких капнографів у інших райлікарнях майже немає. Ми дуже вдячні, що закупили його для нашого закладу.

У компанії вирішили допомогти не лише медикам, а й жителям громад, у яких ведеться видобуток вуглеводнів. Благодійну допомогу від «Укргазвидобування» отримали мешканці Котельви, Більська, Милорадового, Малої Рублівки та Сидорячого.

Світлана Залізняк, голова Більської сільської ради

- Ми дуже вдячні «Укргазвидобуванню» за благодійну допомогу, яку вони надали у такий важкий час. Ця допомога буде роздана і пенсіонерам, які у нас на території є, й одиноким.

Григорій Глушко, голова Милорадівської сільської ради

- Дуже вдячний керівництву «Полтавагазвидобування» за надану допомогу. Десять років всебічно допомагали. Ні в чому ніколи не відмовили.

На сьогодні підприємства Групи Нафтогаз вже надали допомогу лікарям 21 медичного закладу обласного, районного та міського значення, 26 місцевих амбулаторій та громадам в семи областях України на загальну суму 8 мільйонів гривень. Допомогу передали медикам громад тих регіонів, в яких працюють адміністративні та виробничі потужності Нафтогазу.

Сергій Перелома, перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз»

- НАК Нафтогаз розробив таку програму, вона потроху зараз розгортається і найближчими днями темпи забезпечення громад будуть лише зростати. Я можу навести приклад одного лише Укргазовидобування. Кожен день зараз ця робота ведеться. Певні громади вже отримують те, шо їм треба.

В компанії наголошують, що і надалі будуть забезпечувати громади усім необхідним для боротьби із пандемією коронавірусу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію