Три заклади профосвіти Полтавщини перемогли в конкурсі на створення навчально-практичних центрів

Комісія Міністерства освіти і науки визначила 53 заклади профосвіти, які отримають кошти на створення навчально-практичних центрів. Відповідний наказ був зареєстрований 23 квітня 2020 року.

«Вже зараз ми починаємо готувати проєкт розпорядження Уряду, за яким розподілимо 100 млн гривень, передбачені на створення навчально-практичних центрів. Хочемо запустити процедури якомога швидше, не зволікаючи. Зі свого боку будемо робити усе можливе, щоб гроші вчасно пішли на місця і заклади встигли провести необхідні закупівлі», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Петро Коржевський.

Серед ТОП-регіонів, заклади яких отримають фінансування:

Львівська область – 6 закладів профосвіти;

Рівненська та Дніпропетровська області – по 4 заклади;

м. Київ, Вінницька, Івано-Франківська, Київська, Полтавська і Херсонська області – по 3 заклади.

Зокрема, на Полтавщині це заклади профосвіти у Кременчуці – Професійно-технічне училище №26, Вище професійне училище №7 та Регіональний центр професійно-технічної освіти №1.

Попередньо МОН повідомляло, що 20% від поданих заявок були відхилені через невідповідність умовам конкурсу та неточності. Серед найпоширеніших помилок – недостатня кількість учнів, що навчаються на момент подачі заявки, несвоєчасна подача документів, перевищений бюджет на ремонт тощо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію