Тоня Матвієнко заспіває заради безпритульних

Українська співачка Тоня Матвієнко виступить в рамках благодійного проєкту “КарантинБезДому”, мета якого зібрати мільйон гривень для допомоги бездомним! 

Одне з агенстсв маркетингових сервісів у  партнерстві з благодійним фондом “Карітас України”, прагнуть зібрати 1 млн грн завдяки серії онлайн-концертів українських виконавців #Слухайвдома. Отримані кошти передадуть 12 спеціалізованим центрам, де є безкоштовні їдальні для безпритульних. Також будуть придбані ліки та необхідні предмети захисту для безхатьків - маски та санітайзери. 

Тоня Матвієнко буде першою виконавицею, яка розпочне естафету віртуальних концертів. 24 квітня о 15:00 на офіційній сторінці проєкту “КарантинБезДому” у Facebook відбудеться трансляція її виступу. У прямому ефірі з безлюдної київської вулиці Тоня Матвієнко заспіває разом з вуличним музикантом, адже що як не музика здатна об’єднати людей з різних світів у цей непростий для усіх час? 

“Я рада приєднатися до ініціативи “КарантинБезДому”, адже вірю, що лише спільними зусиллями ми можемо подолати всі незгоди та допомогти тим, хто цього потребує! Запрошую усіх небайдужих українських артистів долучитися та продовжити марафон онлайн-концертів, аби разом творити добрі справи!”, - коментує Тоня Матвієнко.

Збір коштів відбуватиметься протягом усього проєкту. Охочі долучитись до благодійної ініціативи можуть дізнатись більше інформації про кампанію, реквізити для внесків та слідкувати за анонсами наступних концертів на сторінці “КарантинБезДому”.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію