ДБР перевіряє можливу причетність військовослужбовця до загибелі людини

24 квітня 2020 року слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, отримали за підслідністю від Національної поліції України матеріали кримінального провадження, відкритого за ознаками умисного тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, у ніч із 17 на 18 квітня 2020 року, в місті Шостка Сумської області відбулася бійка між групою осіб. У результаті якої один із учасників конфлікту з травмами був госпіталізований до Шосткинської районної лікарні. Згодом потерпілого перевели до столичного медзакладу, втім медикам врятувати його життя не вдалося. Потерпілий помер у лікарні 24 квітня 2020 року.

За наявною інформацією одним із учасників побиття міг бути старший солдат Національної гвардії України. Наразі заплановано проведення ряду слідчих та розшукових дій, у тому числі щодо вирішення питання про заміну підстав кваліфікації злочину.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Сумського гарнізону Центрального регіону України. У разі доведення вини, винуватцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію