ВБФ HelpGroup передав медикам багаторазові захисні комбінезони

100 багаторазових захисних комбінезонів українського виробництва для медиків у п'ятницю передав до Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні голова благодійного фонду Helpgroup Давид Джалагонія. Придбані комбінезони коштом місцевих бізнесменів та небайдужих полтавців.

Багаторазові комбінезони для лікарів виготовила вітчизняна компанія «Текстиль-Контакт». Вони сертифіковані, один екземпляр коштує близько 420 гривень, передбачений для використання не менше 20-ти разів. Збирали кошти через Інтернет. Допомагали небайдужі полтавці та підприємці.

Давид Джалагонія, директор ВБФ «HelpGroup»

- Це люди небайдужі – деякі бізнесмени – Юра Лупаєнко, Ляля Дубровіна, Юля Закладна – усі ті, хто надавав допомогу – подяка їм велика. Збір продовжується. Закликаємо всіх небайдужих допомагати і ставати частиною того, що робимо ми.

У Полтавській обласній клінічній інфекційній лікарні зараз перебуває 10 хворих на коронавірус. Медики переконують: засобами індивідуального захисту на даний момент вони забезпечені у повній мірі. Втім, багаторазові комбінезони, кажуть, стануть у нагоді, адже одноразових нині щодня використовуть понад 70.

Наталія Свириденко, головний лікар КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня»

- Ці комбінезони – вони нам дуже потрібні. Сьогодні вдячні благодійній організації «HelpGroup» за те, що вони опікуються нами, за їх небайдужість. І це дуже для нас важливо, бо захист медпрацівників – це шлях до того, щоб ми надавали якісну медичну допомогу нашим хворим.

«HelpGroup» планує і надалі придбавати для медичних закладів такі комбінезони та інші засоби індивідуального захисту.

Давид Джалагонія, директор ВБФ «HelpGroup»

- Ще планується довезти 400 костюмів. Далі будемо передавати у 5-ту і 1-шу міські лікарні, в обласну. Ми раніше передавали респіратори, маски, щитки, зараз ще у пошуках високих бахіл.

Наталія Свириденко, головний лікар КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня»

- Це дуже для нас важливо, бо захист медпрацівників – це шлях до того, щоб ми надавали якісну медичну допомогу нашим хворим.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію