Будівництво амбулаторій в області продовжується

За декілька місяців в Селещині, що в Машівській ОТГ, з'явиться нова амбулаторія, де лікарі зможуть не тільки приймати пацієнтів, а й жити. Напередодні хід будівництва оглянули голова облдержадміністрації Олег Синєгубов та його перший заступник Дмитро Лунін.

Уже облаштовані зовнішні стіни, покрівля, наразі обладнують зовнішні інженерні мережі та водопостачання.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- У нас запроваджені карантинні заходи, ми боремося з поширенням коронавірусу, але будівництво таких об’єктів – принципове питання для нас. Вони дуже важливі для громади, району. Маємо їх завершити вчасно. Запланували цього року 29 нових сучасних амбулаторій здати в експлуатацію. Одну вже здали, на черзі – друга, яка в процесі. 

До підрядника питань немає, і це дуже добре, це є прикладом того, що об’єднана територіальна громада піклується про своїх мешканців, – наголосив Олег Синєгубов. 

У Селещині є амбулаторія, але вона не відповідає сучасним вимогам. 

- Зараз є амбулаторія, де можливий прийом. Але як буде новенька, то це зовсім інша справа. Хоча старе приміщення в аварійному стані, його ще треба обтягувати та укріпляти.

Нове приміщення будуть за проєктом, у новій амбулаторії лікарі зможуть не лише проводити прийом пацієнтів, а й проживати. Розпочали будівництво торік у грудні. Об'єкт же хочуть ввести в експлуатацію в кінці липня.  

Наразі тривають внутрішні оздоблювальні роботи, влаштування фасаду, укладання плитки, фарбування. Планують зробити і спеціальний заїзд для людей з інвалідністю на візках. 

Планують, що в кінці серпня медпрацівники розпочнуть прийом пацієнтів. В амбулаторії працюватиме лікар і дві медичні сестри. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію