Український літак «Мрія» перевіз медичний вантаж рекордної ваги

Він може увійти до Книги рекордів Гіннесу. Літаючий гігант із медичними засобами для боротьби з поширенням коронавірусу у міжнародному вантажному аеропорту «Антонов» Гостомеля зустрічав президент України Володимир Зеленський.

Борт доправив з китайського міста Тяньцзіня понад 100 тонн гуманітарного вантажу – це одна з найбільших партій за останні тижні.

Володимир Зеленський, президент України

- Наша «Мрія» привезла в Україну 12 мільйонів масок – як для лікарень, так і для аптечних мереж. Також привезли близько 260 тисяч захисних окулярів для наших медиків і понад 100 тисяч захисних костюмів п'ятого рівня захисту.

Раніше український АН-225 допомагав іншим країнам у боротьбі з COVID-19, здійснюючи перевезення гуманітарних вантажів до Польщі та Франції.

Володимир Зеленський, президент України

- Пишаємося тим, що Україна змінює свій імідж у світі. Не лише щось просимо, а й допомагаємо іншим країнам.

Окремо глава держави подякував за роботу екіпажу літака та фахівцям, які допомагають доставляти спецзасоби в Україну.

Володимир Зеленський, президент України

- Якщо для багатьох країн «Мрія» – це мрія, для нас сьогодні – це реальність. Ми пишаємося Антоновим і всіма екіпажами, і вдячні всім, хто допомагає, перш за все, українцям і всім іншим країнам.

Вантаж, перевезений «Мрією», цілком імовірно зможе потрапити до Книги рекордів Гіннеса.

Олександр Донець, президент ДП «Антонов»

- Вага його 103 тонни. По 1300 кубічних метрів вантажу обсягу зараз завантажено у вантажний відсік фюзеляжу. Думаю, що саме по перевезеному обсягу ми вийдемо на рекорд, який, можливо, після відповідних процедур, зможе потрапити у Книгу рекордів Гіннеса.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію