На Полтавщині – антирекорд захворюваності на COVID-19

За останню добу інфіковано 45 чоловік. В області їх вже 161. Для кого зараз, крім людей із очевидними симптомами хвороби, проводять ПЛР-тести? Про це та інше – із чергового брифінгу в ОДА – Анатолій Васевич.

Уже традиційно на початку брифінгу Олег Синєгубов охарактеризував ситуацію із коронавірусом у державі на 23 квітня.

Отож, в Україні на даний час зафіксовано 7170 випадків захворювання на COVID-19. Із них 187 – летальні, 504 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 578 нових випадків. Найбільше у Чернівецькій області - 1140 випадків, у м.Київ - 1059, в Івано-Франківській області - 644,Тернопільській - 499, Київській - 451, Рівненській - 396, Вінницькій - 353, Львівській- 282, Кіровоградській - 258, Черкаській - 220.

За останню добу на Полтавщині зафіксовано 45 нових випадків. Усього ж в області 161 випадок захворювання на коронавірус. Наразі хворіє 146 людей, оскільки 12 чоловік уже одужало.

Ситуація у містах і районах наступна: Кременчук - 58 хворих, Полтава - 27, Кременчуцький район - 22, Миргород - 12, Горішні Плавні - 11 (4 одужали), Зіньківський район - 8, Полтавський район - 4, Кобеляцький район - 3, Лубни - 3, Лубенський район - 2, Оржицький район - 2, Глобинський район - 2, Карлівський район - 2, Машівка - 1 (людина одужала), Козельщинський, Котелевський, Хорольський і Чутівський райони - по 1 хворому.

Нинішню ситуацію в Україні загалом і на Полтавщині зокрема Олег Синєгубов назвав контрольованою.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Вона прогнозована та очікувана. Тобто ці цифри, які ми наразі маємо, вони не стали для нас несподіванкою. Тому що ми розуміємо – коли виявляємо одного хворого на коронавірус – ще будуть випадки, які ми реєструватимемо.

Як відомо, в області і більше 40 хворих на коронавірус медиків. Очільник області наголосив: захисту медичного персоналу влада приділяє належну увагу, намагається вчасно забезпечувати усім необхідним. Але інколи, за його словами, самі медики поводять себе надміру безпечно.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ми зафіксували випадки, коли не досить належним чином самі лікарі використовували засоби захисту і дотримувалися необхідних таких запобіжних заходів.

Олег Синєгубов також розповів, для кого зараз, крім людей із очевидними симптомами хвороби, проводять ПЛР-тести.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ми однозначно відтестували усю пневмонію, яка у нас є і була на території області. І далі усі захворювання ГРВІ, які є ускладненими. Або, якщо ми прослідковуємо, що були контакти, або імовірні контакти – однозначно особа тестуватиметься на ПЛР-тестах.

Голова ОДА вкотре нагадав і про наступні вихідні та рекомендацію влади не відвідувати кладовища. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- За укладеною традицією, були прийняті такі спілкування у цих місцях. І там все ж таки є ризики імовірного скупчення людей. Маємо зробити усе для того, щоб цього не допустити. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію