Ізраїль влітку почне тестувати на людях вакцину проти коронавірусу

Вакцина проти COVID-19 не включає в себе сам вірус, тому є безпечною для використання людьми зі зниженим імунітетом.

В Ізраїлі вчені вже влітку почнуть клінічні випробування на людях вакцини проти коронавірусу SARS-CoV-2, який викликає захворювання COVID-19, повідомляє Дзеркало Тижня з посиланням на газету The Jerusalem Post з посиланням на ізраїльську компанію з розробки вакцин MigVax.

За даними розробників вакцин, вже в наступному місяці вони почнуть тести ефективності та безпеки вакцини на гризунах, а перший етап клінічних випробувань вакцини на людях почнеться влітку. Тести продовжаться ще від шести до дев'яти місяців.

Старший дослідник MigVax Ітамар Шаліт сказав, що після клінічних випробувань компанія разом з регулюючими органами визначить наступні дії. Він зазначив, що через багатомільйонного попиту на вакцину "потрібні великі потужності для виробництва вакцин".

"Важливо розуміти те, що для придушення коронавірусу і повернення до нормального життя потрібно інвестувати в таку вакцину, яка дійсно буде ефективною", - сказав Шаліт. "Як тільки ми отримаємо ефективну вакцину, настане час вийти з пандемії і повернутися до нормального життя".

У MigVax мають намір адаптувати створену раніше вакцину проти пташиного інфекційної пневмонії у пероральну вакцину проти COVID-19 через генетичну подібність захворювань і ідентичний механізм зараження. Повідомляється, що така вакцина буде забезпечувати комплексне реагування імунної системи.

Газета пише, що вакцина проти COVID-19 не містить сам вірус, тому є безпечною для використання людьми зі зниженим імунітетом. Розробники кажуть, що з допомогою бактеріальної ферментації можна буде виготовити мільйони доз вакцини використовуючи мінімальні затрати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію