Школярі Полтавщини закінчать навчальний рік дистанційно

У Полтавській ОДА відбулася селекторна нарада з міністерствами соцполітики та освіти і науки України. Зокрема т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій дала роз’яснення регіонам щодо завершення навчального року 2019/2020.

«Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно, – зазначила Любомира Мандзій. – Навчання триватиме дистанційно до кінця травня. Навчальний рік не завершиться лише для випускників 11 класів, які мають скласти тести зовнішнього незалежного оцінювання».

МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти, які продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

«Педради шкіл мають самостійно визначати особливості організації освітнього процесу і завершення навчального року, – розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін. – Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, табелів має бути завершено до 15 червня 2020 року. Учням 1-8-х і 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою, а оригінал документа вручити у вересні».

У календарно-тематичному плануванні на 2020-2021 навчальний рік Міністерство рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній навчальний рік, а у 2-11-х класах провести вхідне тестування рівня знань учнів за попередній рік.

Із метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, цього року рекомендовано не проводити останні дзвоники та випускні вечори.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію