Начальника одного з райвідділів ДСНС Полтавщини підозрюють у побитті колишньої дружини

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру начальнику одного з районних відділень Головного управління ДСНС України у Полтавській області. Працівник ДСНС підозрюється в умисному завданні тілесних ушкоджень середньої тяжкості своїй колишній дружині, що спричинило тривалий розлад здоров'я (ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, у лютому 2018 року підозрюваний під час сімейної сварки, на очах у малолітньої дитини, ногою кілька разів вдарив жінку. У результаті потерпіла отримала тілесні ушкодження середньої тяжкості, а саме два закриті переломи ліктьової та променевої кісток, що спричинило тривалий розлад здоров’я. 

Матеріали кримінального провадження надійшли до ДБР 2 квітня 2020 року. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Полтавської області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію