Заняття спортом у форматі онлайн

Заняття спортом – попри усе. І навіть карантин не в змозі стати на заваді. Масові зібрання заборонені, відвідування спортивних майданчиків теж. Тож полтавські тренери займаються зі своїми підопічними онлайн. Тренування тхеквондиста Романа Маслака бачила наша знімальна група.

Відпрацьовує прийоми, демонструє техніку виконання, але робить це в порожній залі. Підопічні спостерігають за рухами тренера за допомогою камер у себе вдома. Спорт перейшов у формат онлайн.

Роман Маслак, старший тренер м.Полтава з тхеквондо 

- Тренування проходить в легкому форматі, для початку ми включаємося в роботу, адже багато хто відпочиває на карантині. А зараз базові та легкі вправи, а надалі переходимо на складне: удари і більш складні фізичні вправи.

Не лише тренування, а й чемпіонати змінили формат. Замість звичайного суддівства на татамі спортсменів оцінюватимуть за відеороликами, які вони надішлють. Змагаються у розділі «пумсе», яка продемонструє техніку.

Спортсмен виступає у формі добок. До зйомок відео теж є вимоги: тримати камеру горизонтально, в одному місці без переміщення, спортсмен знаходиться прямо перед камерою, обличчям до неї. Судді бачитимуть не живий виступ, а відеозапис, тож оцінювати буде важко. 

Роман Маслак, старший тренер м.Полтава з тхеквондо 

- З одного боку, це буде легко, бо вони зможуть перемотати назад і подивитися виконання кожної вправи. Але і важко, бо спортсмен може записати відео з двадцятого разу, і до найменшої грані відшліфує свою майстерність. Але я не знаю, адже я не спеціаліст в суддійстві цієї програми змагань.

Відбірковий етап відеочемпіонату триватиме до 3 травня. Всеукраїнський фінал – з 4 по 11 травня 2020 року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію