«ОПЗЖ» допомагає малозабезпеченим полтавцям

Народний депутат України, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ» Ілля Кива разом із полтавською командою «Опозиційної платформи - За життя» напередодні Великодня передали малозабезпеченим полтавцям, пенсіонерам, ветеранам війни та праці 500 продуктових наборів від благодійного фонду Віктора Медведчука і Оксани Марченко.

«Допомога малозабезпеченим, одиноким людям напередодні свят - приклад дій, які допоможуть об'єднати країну і врятувати людські життя». Про це заявив народний депутат від «Опозиційної платформи - За життя» Ілля Кива, перебуваючи напередодні Великодніх свят у Полтаві.

Ілля Кива, народний депутат України, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ»

- Ми допомагаємо малозабезпеченим людям перед святами, тим, кому дійсно потрібна підтримка. Велике спасибі фонду Віктора Медведчука і Оксани Марченко, які на сьогодні виділили півтисячі продуктових наборів безпосередньо для міста Полтава.

Очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ» каже: подібні акції відбуваються у багатьох областях нашої держави. Загалом було закуплено більше 10000 продуктових пакетів, тож отримали їх нужденні у кожному куточку України.

Ілля Кива, народний депутат України, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ»

- Подібні акції «Опозиційної платформи - За життя» відбуваються у всіх регіонах нашої держави - Донецьк, Закарпаття, Луганська область, Черкаси, Дніпро. Я знаю, що скрізь фонд Віктора Медведчука, Оксани Марченко дає можливість людям відчути підтримку.

Народний депутат України Ілля Кива особисто відвідав багатьох пенсіонерів, ветеранів війни та праці - людей, яким сьогодні доводиться чи не найважче. Учасник бойових дій Другої світової війни Борис Баклицький депутата зустрічав біля свого під'їзду, як і годиться - при повному параді - у військовій формі, з орденами і медалями.

Ілля Кива, народний депутат України, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ»

- Ми пам’ятаємо, вшановуємо, дякуємо і гордимося, що є вашими нащадками. І повірте: ми будемо і надалі гордо нести почесну місію нащадків переможців, нащадків тих, хто дав народу життя.

Цей 95-річний чоловік - інвалід Другої світової, колишній розвідник, учасник битви на Курській дузі. Свій останній бій пам’ятає до найменших дрібниць. Хоча відтоді минуло вже 77 років. Сьогодні кожна хвилинка уваги до нього, наче ковток повітря, зізнається старенький. Додає: вдячний тим, хто не забуває їх подвиг. Ілля Кива ще довго спілкувався із цим ветераном. Того ж дня гостював і в полтавця Івана Карманова. Народний обранець знає ціну подвигу, бо у самого дід - Пилип Кива, був Героєм Радянського Союзу. А тому такі зустрічі, за словами нардепа, - для нього велика честь та пам'ять про подвиг його предка.

- Кажу вам: Дякую

- Дай Боже, здоров’я усім.

Ілля Кива, народний депутат України, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ»

- Це - приклад для наслідування усім тим, хто старається не помічати і робити вигляд, що начеб-то у нашій країні немає ось цього болю, ось цієї проблеми, цієї біди. Тільки всі разом, усім миром ми зможемо здолати, перемогти. І ми зможемо відродитися.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію