На період карантину обмежили доступ до кладовищ Миргорода

На позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення про посилення карантинних заходів на період поминальних днів. 

З метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози, забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 обмежити доступ громадян до кладовищ на період карантинних обмежень, крім здійснення обрядів поховань з дотримання заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту, йдеться у документі на сайті Миргородської міської ради.

"Виконавчий комітет Миргородської міської ради наполегливо рекомендує громадянам утриматися від відвідування кладовищ і тим самим не допустити розповсюдження коронавірусу в нашому місті.

Просимо з розумінням поставитися до таких обмежувальних заходів, пом’янути рідних та близьких вдома, а місця їх поховання відвідати вже після покращення ситуації щодо захворювання на коронавірусну інфекцію та завершення карантину".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію