Робоча нарада за участю представників місцевого самоврядування, основних галузевих підприємств, освіти, культури та громадськості зібралася сьогодні в обласній державній адміністрації, аби заздалегідь

Двадцять другого – двадцять третього вересня на полтавців та мешканців області очікує безліч цікавих заходів, приурочених до сімдесятилітнього ювілею області. Виставка-ярмарок товарів місцевих виробників та конкурс на кращого, традиційний продовольчий ярмарок та виставка квітів, автошоу та фестиваль хліба – це ще не повний перелік цікавинок, що готують до свята органи місцевого самоврядування, відповідні управління й підрозділи. Саме представники усіх задіяних до підготовки структур й обговорювали організацію святкового дійства. Головне завдання, наголосив на нараді заступник голови облдержадміністрації Володимир Андрієнко, – забезпечити свято не лише мешканцям районів, а й в обласному центрі.

Віднайти форми привітання та джерела фінансування для того, аби кожний, й особливо ровесники сімдесятилітньої біографії Полтавської області, відчув свою причетність до свята рідного краю – завдання для керівників районних ланок та галузевих відомств. А ще треба просто причепурити міста, навести лад на полях та фермах, привітати один-одного з гордістю за здобутки й планами на майбутнє.

Стрічка новин