34 медичних працівника в області хворіють на коронавірус

Великодні свята на Полтавщині пройшли без порушень. Правоохоронці готові до продовження карантину, а їхні заходи, передусім, попереджувальні, а не каральні. Про це та інше йшлося на черговому брифінгу у Полтавській ОДА.

Традиційний брифінг проходив за участю першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна та заступника начальника ГУ НП в Полтавській області Олексія Манжиєвського.

Дмитро Лунін охарактеризував загальну ситуацію із коронавірусом у державі.

Зокрема, в Україні на даний час зафіксовано 6125  випадків захворювання на COVID-19. Із них 161 - летальний, 367 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 415 нових випадків. Найбільше у Чернівецькій області - 988 випадків, у м. Київ - 892 в Івано-Франківській області - 556 ,Тернопільській - 435, Київській - 356, Рівненській - 341, Вінницькій - 338, Львівській- 256, Кіровоградській - 247, Черкаській - 186. На Полтавщині уже 101 хворий. За останню добу зафіксовано 38 нових випадків. 

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської  ОДА

- У Кременчуці – 30-ть, у Кременчуцькому районі – 5, Полтавський район - 1, Глобинський район – 2 та Полтава – один випадок.

Лабораторно коронавірус підтвердили у 34 медичних працівників із різних медзакладів області, повідомив перший заступник голови ОДА.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської  ОДА

- Учора весь день ми займалися проблемою із Кременчуцькою ЦРЛ. Там у нас хворіє 26 медпрацівників. 16 із них почувають себе нормально, без симптомів, але всеодно – на самоізоляції. Загалом усі медпрацівники у задовільному стані.

На Великдень  жителі регіону дослухалися до рекомендацій поліції і свята на Полтавщині пройшли практично без порушень, запевнив заступник начальника ГУ НП в Полтавській області  Олексій Манжиєвський. До охорони правопорядку були залучені 1 тисяча правоохоронців та нацгвардійців.

Олексій Манжиєвський, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області 

- Один інцидент трапився у Миргороді, де до храму зайшло більше 20 осіб. Після втручання поліції, люди дослухалися до правоохоронців, покинули приміщення та вийшли на вулицю, де дотримувалися певної дистанції. І таким чином свято у нас відбувалося без порушень.

Завдяки новому обладнанню в області збільшено кількість ПЛР-тестів, які проводять за добу. Нині таких досліджень уже здійснюють 120.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської  ОДА

- У нас дуже багато контактних осіб. Ми збільшимо дослідження і маємо тестувати дуже швидко усіх, у кого є підозра на коронавірусну хворобу.

Дмитро Лунін також наголосив, що карантин найближчим часом буде продовжено, імовірно до 12 травня. Втім, можливо, деякі обмеження, за його словами, пом’якшать. Поліція ж готова і далі тримати ситуацію щодо дотримання карантину під контролем. Але, каже Олексій Манжиєвський, поліціянти передусім попереджають і роз’яснюють, а не притягують до відповідальності.

Олексій Манжиєвський, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області 

- Наші заходи більше спрямовані на попередження, ніж на покарання громадян. Ми роз’ясняємо, що потрібно дотримуватися карантинних норм. На даний час нас громадяни чують.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію