ОПЗЖ допомагає полтавським медикам

Щотижня індивідуальні засоби захисту передають полтавським медикам представники «Опозиційної платформи – За життя». Напередодні Великодня народний депутат України, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ» Ілля Кива побував у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і Полтавській обласній клінічній інфекційній лікарні.

– Ми цінуємо і боготворимо вашу роботу. Ви, дійсно, великі люди. Спасибі вам велике. Ми всього лише намагаємося хоча б якось бути корисними. Від ваших дій залежить майбутнє нашої країни.

Полтавська команда «Опозиційної платформи – За життя» цього тижня привезла медикам 8000 захисних масок, ще 2000 роздали полтавцям напередодні Великодніх свят. Для народного депутата Іллі Киви допомога медикам нашого міста стала вже доброю традицією. Адже політик приїздить щотижня. У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф радіють, адже індивідуальні захисні маски і досі у дефіциті - потреба на місяць складає більше 70000 масок.  

Ілля Кива, народний депутат України, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ»

- Ми стараємося щонеділі на вихідні приїжджати до Полтави для того, щоб надавати допомогу лікарням, медикам - тим людям, які виконують героїчну роботу, віддаючи, не жалкуючи свого життя за захист життів інших.

 Ілля Кива переконаний: у непростий час випробувань обов'язок кожної свідомої людини - допомагати ближньому.

Ілля Кива, народний депутат України, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ»

- Це і є наш обов’язок - допомагати у складний час один одному, підставляти плече. Ми показуємо приклад, як треба поступати і яке ставлення треба мати до людей, які сьогодні захищають наші життя.

Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня приймає хворих на COVID-19. І готова робити це й надалі. Заступник головного лікаря  Лідія Войтенко розповідає: що медичні працівники забезпечені сьогодні усім необхідним лише завдяки небайдужим людям.

Лідія Войтенко, заступник головного лікаря  КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня»

- Зараз є  і халати, і маски, й респіратори - все, те що потрібно. Велика подяка спонсорській допомозі. У моїй історії це вперше. Щоб нам так допомагали. Якби не спонсорська допомога було вкрай тяжко переживати ці періоди у нашому житті.

Ілля Кива, народний депутат України, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ»

- Патріотизм полягає, у допомозі своїй нації, своїй країні у той період, коли, дійсно, складно і важко. І тут не має популізму. Тут є нормальна людська, громадянська позиція. І я знаю, що ми обов’язково переможемо. Виживимо і відродимося, як країна, як нація.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію