Фахівці "Полтававодоканалу" виявили незареєстрованого споживача послуг

Сьогодні працівники інспекції по контролю за водокористуванням «Полтававодоканалу» були вимушені від’єднати від послуги водовідведення новозбудовану автомийку.

Власники останньої, не маючи відповідних дозвільних документів, здійснили підключення до мережі водовідведення іншого підприємства.

Після складання відповідного акту в присутності представника цього підприємства, послуга з водовідведення була обмежена. Після виконання відповідної проектно-технічної документації, підприємству-порушнику нададуть дозвіл на під’єднання до каналізаційної мережі.

Під питанням також якість стічної води, яку скидає мийка, щодо перевищення в ній граничнодопустимої концентрації забруднюючих речовин.

«Полтававодоканал» зазнає збитків через таких споживачів, адже фактично вони користуються послугою, але не сплачують за неї. Фахівці полтавського водоканалу постійно працюють над виявленням недобросовісних споживачів послуг.

"Ми закликаємо споживачів не ухилятися від дотримання відповідних вимог і належним чином оформлювати підключення до мереж водопостачання та каналізації", - йдеться у повідомленні Полтававодоканалу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію