Вихідними затримали полтавця з 4 згортками канабісу

Подія відбулася 18 квітня, близько 11-ї години, на вулиці Половка. Поліцейські звернули увагу на чоловіка, який почав нервувати, побачивши службовий автомобіль.

В ході поверхневої перевірки у 27-річного містянина виявили чотири згортки з речовиною рослинного походження, зі слів чоловіка — канабісу. На місце події викликали слідчо-оперативну групу, для подальшого з’ясування обставин.

Патрульна поліція Полтавської області нагадує:

  • За виробництво, придбання, зберігання наркотичних засобів або психотропних речовин передбачена, як кримінальна, так і адміністративна відповідальність.
  • Згідно ст. 309 ККУ — незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту – караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.
  • Згідно ст. 44 КУпАП — незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах — тягнуть за собою накладення штрафу від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до шістдесяти годин, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію