Вчені очікують пік коронавірусу в Україні на початку травня

Коронавірус досягне свого піку в Україні 2-5 травня

Згідно з підрахунками вчених, пік захворюваності на коронавірус в Україні припаде на перші числа травня.

Національна академія наук України (НАН) спрогнозувала подальший перебіг пандемії коронавірусу на період 20 квітня - 30 травня в Україні, йдеться на сайті НАН. Згідно з висновками експертів, пік нових випадків коронавірусу в нашій країні за день має припадати на 2-5 травня, пік смертей - на 3-8 травня.

Після досягнення піку захворюваності зниження кількості заражень буде спостерігатися до кінця травня 2020 року в середньому до 400 випадків в день (діапазон прогнозованих значень 200-700). Після досягнення піку смертності зниження кількості нових смертельних випадків буде відбуватися до кінця травня 2020 року до середнього значення - 20 випадків (діапазон прогнозованих значень 12-37).

"Оскільки статистичні дані не можна розглядати як абсолютно достовірні, то і результати моделювання можуть бути тільки наближеними до реальної картини, і то за умови сталості дії певних параметрів при прогнозуванні. Прогноз повинен періодично переглядатися в часі з урахуванням нових факторів впливу. Доцільним є посилення виявлення безсимптомних форм і хворих з легким перебігом COVID-19 шляхом розширення тестування ПЛР, ІФА", - наголошується в розрахунках.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію