Гуманітарна місія, або допомога тим, хто потребує

Маски, антисептики та різні речі, які вкрай необхідні медикам. Народна депутатка від партії «Опозиційна платформа – За життя» Наталія Королевська разом з командою з гуманітарною місією їздить по країні. На черзі – Полтавщина. Деталі – у сюжеті.

У рамках роботи Всеукраїнського громадського штабу по боротьбі з короновірусною інфекцією «Жінки за мир» приїхали до Полтави. Дезінфікуючі засоби, маски, вітаміни, рукавички. Разом з наборами – пасочки та вітання з Великоднем від народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталії Королевської.

Наталія Королевська, народний депутат України від «ОПЗЖ»

- Головне сьогодні завдання для кожної людини, політика, хто може щось зробити та підтримати людей. Треба об'єднувати свої зусилля та підтримувати людей. Ми всі добре розуміємо: карантин, обмеження, багато хто без роботи і без робочого місця, ми сподіваємося, що найближчим часом ми пережевемо карантин. 

В умовах карантину така допомога – це вкрай необхідне. Адже дефіцити в магазинах, та і в людей – не зайві кошти. З медиками – складна ситуація: вони рятують життя, а влада не в змозі забезпечити необхідним. Тому й серед їх лав є випадки захворювання на коронавірус. 

Наталія Королевська, народний депутат України від «ОПЗЖ»

- На жаль, ми не бачимо як такої роботи влади щодо заходів боротьби з пандемією. Вони все обмежують: транспорт, роботи людей, але, на жаль, дієвих заходів, крім обмежень у підтримці економіки, немає. Така ж ситуауція – із соціальним захистом людей, та захистом лікарів.

Гуманітарну місію отримали і ветерани. Адже їм вона теж необхідна. Наталія Королевська зазначила: з економікою ситуація не краща. Влада пропонує варіанти та шляхи, але вони не дієві. В умовах карантину біснес занепадає, тож важливо не дати дійти йому до межі. Варто діяти та приймати рішення і брати приклад з інших країн. Таких сум немає, але є інструменти, щоб підтримати бізнес та незахищених людей. 

Олена Лавріненко, керівниця обласної організації НП «Жінки за мир» Полтавської області 

- В нашій суворій реальності є місце для людських вчинків, які на рівні подвигів. Можливо, вони не такі масшабні, але проходять щодня. Хтось рядує людей, а хтось допомагає тим, хто цього потребує. Сьогодні ми отримали гуманітарний вантаж від Всеукраїнського штабу по боротьбі з коронавірусом. Отримають все необхідне люди, яким це потрібно. 

Тож з командою «Опозиційна платформа – За життя» тримають курс на підтримку соціально незахищених верств населення. Якщо це не в змозі зробити державі. 

Наталія Королевська, народний депутат України від «ОПЗЖ»

- Зараз головна задача влади, яку ми вимагаємо, щоб вони прийняли антикризову підтримку економічних підприємств. Щоб вони проіндексували пенсії та заробітні плати, щоб у людей були кошти і вони змогли пережити цей складний час. Дуже важливо вірно обрати тарифну політику. Бабусі і дідусі, які отримують мізерні пенсії, але вони все одно платять ці копійки за послуги ЖКГ. Відкладають, недоїдають. А влада, діє наскільки некрасиво та нечесно. 

З такою ж гуманітарною місією уже встигли побувати в Харкові, Донецькій та Луганській областях.  

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію