450 захисних костюмів для медиків

450 захисних костюмів для медиків. Їх передали до п'ятої лікарні Полтави та обласної інфекційної лікарні представники «Полтавської волонтерської групи» та голова благодійного фонду Helpgroup Давид Джалагонія. Збирали кошти через інтернет, а шили на замовлення.

До п’ятої лікарні привезли аж 200 захисних костюмів. Лікарня дещо має у своїх запасах, але, як зазначив директор В'ячеслав Томенко, – зайвим не буде. У лікарні уже було 800 одноразових і 150 багаторазових костюмів. На перший час цього достатньо. 

За його словами, наразі установа працює у режимі стаціонару та готова приймати пацієнтів з підозрами та інфікованих. 

В'ячеслав Томенко, директор 5 МКЛ

- Я дуже вдячний в першу чергу Helpgroup, яка допомагає дуже плідно. І вони не тільки сьогодні нам привезли. А вони систематично займаються допомогою. Насоси, монітори, шапочки, бахіли. Наскільки активно влючилися. А ще дякую усім волонтерам, які допомагають нам.

Волонтерка Анастасія Юрко наголосила: спочатку вони планували закупити костюми, але коли почали шукати, то виявилося, що якісних виробів на ринку немає, особливо – багаторазових.

Тож вирішили пошити, попередньо підібравши хороший матеріал. 

Анастасія Юрко, волонтерка «Полтавської волонтерської групи» 

- Нам пощастило знайти матеріал, який називається тайвек, з якого роблять костюми, які використовуються в Італії та Китаї. Це дуже якісний матеріал, який пропускає повітря, але не пропускає рідину, що є дуже вигідним для лікарів. Тому ми вирішили збирати гроші на пошив на платформі ЗМІСТ» на їх краундфандинговій платформі.

Костюми – різних розмірів, щоб підійшли усім. Збір коштів відкрили вже втретє. На даний час зібрали вже 130 тисяч гривень. Собівартість одного костюма – близько 200. Планують і надалі збирати, щоб запезпечити медиків необхідним. 

Давид Джалагонія, директор ВБФ «HelpGroup»

- Були проведені переговори з персоналом в лікарні. А ще досліди. Ми надавали їм один костюм, щоб вони пробували його ті, хто у реанімації. Сьогодні ми передаємо першу партію: 450 костюмів, 200 із яких – в 5 міську лікарню, а 250 – в інфекційну лікарню.

Збір коштів триває, хто хоче долучитися, може це зробити на інтернет платформі «Зміст».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію