Інспекція реконструкції дороги Київ-Харків-Довжанський поблизу Полтави

Цього року поблизу Полтави мають завершити реконструкцію дороги Київ-Харків-Довжанський. Об’єкт реалізується у рамках президентського проєкту «Велике будівництво». Сьогодні хід робіт інспектував міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, який перебував із робочою поїздкою на Полтавщині.

Спочатку міністр розвитку громад та територій України оглянув будівництво першої черги обходу Полтави в Супрунівці автомобільної дороги Київ-Харків-Довжанський. Воно здійснюється у рамках спільної Угоди між Україною та Міжнародним Банком Реконструкції та Розвитку щодо проєкту покращення автомобільних доріг та безпеки руху. 

Обхід починатиметься поблизу с.Супрунівки. Ця ділянка траси  протяжністю тайже 27 кілометрів, виходитиме у с.Розсошенцях поблизу міського кладовища.

Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій України

- Цей участок дороги дуже важливий. Обласна державна адміністрація працює над удосконаленням, і так ретельно переробляє оцю дорогу. Там працює дуже фахова компанія, ведеться професійний обсяг робіт.  Ми його також оглянули. Нас запевнили, що до 16 червня вона теж буде закінчена.

Полтавщина має отримати з держбюджету 95 мільйонів гривень і на поточний середній ремонт траси міжнародного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський у межах Полтави, зокрема, ділянки вулиць Київське та Харківське шосе. Це допоможе за кілька місяців довести до ладу дорогу і на цій ділянці, запевнив директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області»

- На об’єкті працює більше 30 людей і більше 10 одиниць техніки. Об’єкт плануємо завершити у найближчі три місяці. Усі співробітники як нашого підприємства – Агентства місцевих доріг, так і підрядника – компанії «Ростдорстрой» – повністю забезпечені, і, як ви бачите, системи захисту.

Загалом, ходом реконструкції автодороги Київ-Харків-Довжанський міністр залишився задоволеним. 

Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій України

- Ці проєкти реалізуються у рамках президентського проєкту «Велике будівництво». Ми перетворюємо країну на суцільний будівельний майданчик. І, коли ми подолаємо коронавірус, я запевняю вас, що країна буде також будуватися. І ви бачите, що ми не зупиняємося зараз.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію