Влітку має запрацювати Полтавський кардіоваскулярний центр

Влітку цього року у Полтаві має запрацювати Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр. Це підприємство є унікальним насамперед тому, що буде спрямоване надавати ефективну допомогу у лікуванні найпоширеніших в Україні захворювань – серцево-судинних. Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов ознайомився з тим, як триває його спорудження.

- Невід’ємна частина комплексу, необхідного для боротьби із самим поширеним захворюванням в Україні, що є серцево-судинне.

Міністр оглянув кількаповерхову будівлю та підземний паркінг, де зможе одночасно розміщуватися близько півсотні автомобілів «швидкої».

Костянтин Вакуленко, директор КП «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр»

- Цей підземний паркінг необхідний для того, щоб розширити площу для підвозу хворих кардіологічних. І одночасно створити гарні умови для нових автомобілів швидкої допомоги.

Директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктор Лисак об'єкт, де обслуговуватимуть хворих із серцево-судинними патологіями, називає унікальним.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА 

- Об’єкт унікальний – для людей. Бо проблема судинних і серцево-судинних захворюваннях сьогодні є однією із найактуальніших. Тому що смертність від цього надзвичайно висока.

І саме головне, чому він буде унікальним, – тому що ми хочемо встановити більш сучасне обладнання.

У новому кардіоваскулярному центрі планують із його відкриттям запровадити й новітні технолгії.

Костянтин Вакуленко, директор КП «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр»

- Він являтиме собою замкнений цикл – від діагностики, операції – до курсу реабілітації хворих на серцево-судинні захворювання. Будуть впроваджені сучасні медичні технології, які дозволяють якісно і на високому медичному рівні лікувати та реабілітувати хворих.

Об'єкт планують здати в експлуатацію вже влітку. Він теж входить до президентського проєкту «Великого будівництва».

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА 

- Спеціалістів готуємо. І це є надзвичайно важливо. Але саме головне, для того, щоб був результат, треба створити належні умови для пацієнтів і треба створити належні умови для лікарів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію