Благодійний фонд АТБ допомагає дитячим медичним закладам

В обласній дитячій лікарні успішно функціонує обладнання, придбане за кошти, зібрані під час благодійної акції «Благо Дій». Її організував Всеукраїнський благодійний фонд «АТБ» спільно з компанією «АТБ-Маркет». Із медиками, які працюють на новому обладнанні, спілкувався Анатолій Васевич.

Заступник головного лікаря з медичної частини КП «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня» Ніна Козяр показує обладнання, яким уже успішно користуються у лікарні.

Ніна Козяр, заст.гол.лікаря з мед.частини КП «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня» 

- Те, що вони купили, воно вкрай необхідне для нашої роботи по організації і наданню допомоги новонародженим. Особливо – передчасно народженим діткам з малою масою тіла. В один час вони можуть потребувати введення декількох видів ліків, які треба вводити окремо. Оці прибори дають таку можливість забезпечити їхні потреби.

Прилади придбані завдяки спільній акції Всеукраїнського благодійного фонду «АТБ» та компанії «АТБ-Маркет».

Сергій Демченко, директор Всеукраїнського БФ «АТБ»

- Участь у благодійній акції Благо Дій брало близько тисячі магазинів АТБ по всій Україні. І завдяки нашим покупцям та клієнтам, а також співробітникам магазинів торгової мережі АТБ, благодійному фонду вдалося зібрати майже 3,5 мільйона гривень. Для мешканців Полтавської області покупці та клієнти мережі АТБ зібрали понад 100 тисяч гривень, які були витрачені на необхідне медичне обладнання для обласної дитячої лікарні.

Тетяна Будинська, завідуюча відділенням реанімації інтенсивної терапії КП «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня»

- Нам дуже важлива ця допомога. Тому що такі ось інфузумати – вони нам необхідні для забезпечення невідкладної допомоги у новонароджених дітей. Вони дуже зручні у роботі, тому що багатоканальні. Тому ми дуже вдячні.

Коли кошти були зібрані – представники благодійного фонду «АТБ» ще певний час з'ясовували, що є найбільш необхідним у даний момент лікарям для надання ефективної допомоги новонародженим. І врешті врахували усі, навіть найменші потреби, переконує заступник головного лікаря з медичної частини.

Ніна Козяр, заступник головного лікаря з медичної частини КП «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня» 

- Окрім цих двох приборів нам також закупили розхідні матеріали. Це – шапочки, до яких фіксуються необхідні пристрої для забезпечення потреб при наявності дихальних розладів. Це є важливою складовою у виходженні новонароджених. 

Ніна Козяр каже: надана допомога для них є важливою і досить своєчасною.

Ніна Козяр, заст.гол.лікаря з мед.частини КП «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня» 

- Для нас це дуже важливо. Ми дуже дякуємо за порозуміння і таку цільову допомогу. Коли ми отримали ці розхідні матеріали, то колектив просто був щасливий від того, що вони мають усе необхідне для забезпечення якісної організації допомоги.

Благодійний фонд АТБ започатковано у 2017 році. Серед основних напрямків діяльності – проведення благодійних акцій через торгівельну мережу магазинів АТБ. Благо Дій – другий масштабний проєкт Всеукраїнського фонду АТБ і компанії «АТБ-Маркет». Раніше організовували акцію «Дерево Життя». Її метою був теж збір коштів на допомогу дитячим медичним установам.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію