Червоний Хрест спільно зі спонсорами допомагає полтавцям

«Залишайтеся вдома, а ми прийдемо, допоможемо і принесемо необхідне». З такими словами дівчата з Червоного Хреста роздають пакунки. Організувати їх допомогли місцеві спонсори. Хтось підтримав коштами, а хтось – продуктами. Тож тепер малозахищені верстви населення отримають подарунки до свята. Акція «Допоможемо разом» – спільна ініціатива міської влади та організації Червоного Хреста.

Володимиру Чередніченку – 91. Чоловік проживає сам: у змозі проготувати їсти, але сходити самому по покупки – проблематично. Тож в цьому йому допомагають дівчата з Червоного Хреста. 

Володимир Чередніченко, пенсіонер 

- Ой, допомагають дуже, щоб я без них робив. Готую сам усе, умію. Мені якби лише принесли.

Цього дня, крім звичайного замовлення, чоловіку принесли продуктовий набір та пасочку до Великодня. Всі ці подарунки розносять тим, хто цього потребує. Фінансово допомагають спонсори. Їх мало, але ті, що є підтримують, забезпечують необхідним. 

Ірина Плюсніна, голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

- Це самотні люди похилого віку, це люди з хворобами, люди, які опинился у складних життєвих обставинах. У Червоного Хреста є така місія по прийому, складуванню та розподілу та обліку благодійної допомоги.

Людям потрібні переважно продукти харчування, предмети хатнього вжитку та особистої гігієни, медикаменти та інші товари першої необхідності. Все зібране передають людям, які через карантинні заходи опинилися в складній життєвій ситуації.

Формують продуктові пакети дівчата з Червоного Хреста. Гречка, макарони, кукурудзяна крупа, цукор, консервовані горошок та кукурудза, олія, мило та пам'ятка про те, як діяти людям 60+ під час карантину. Такий вміст пакетів розносять полтавцям. 

Ті, хто цього потребує, – переважно одинокі пенсіонери, у яких кожна копійка на рахунку. 

Акція «Допоможемо разом» започаткована спільно з міською радою.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Я вдячний всім, хто відгукнувся. Хтось допоміг продуктами, хтось – грошима. І таким чином Червоний Хрест може найбільш нужденним допомагати в цей складний час. Тому всі, хто бажає та може допомогти, будь ласка, звертайтеся до представництва Червоного Хреста, що у місті Полтава. Вони чітко знають, хто ці люди, яким потрібна допомога. І можуть її надати.

Залишайтеся вдома, а ми прийдемо, допоможемо і принесемо необхідне. З такими словами дівчата з Червоного Хреста роздають пакунки. 

Ірина Плюсніна, голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

- На даний момент у нас формується 200 продуктових наборів. І ви бачили, що до Великодня благодійники надали і пасочки. Тому ці набори будуть сьогодні розвезені до осель потребуючих.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію