Онлайн уроки: по той бік екрану

Все у форматі онлайн – єдиний і популярний варіант для людей. Робота, розваги та навчання. Все, що потрібно, – це гаджет та вільний час. Команда телеканалу «Центральний» продовжує зйомки онлайн уроків для найменших школярів. За час роботи в ефір вийшло понад 30 уроків. Що говорять про продукт ті, хто причетний до його створення, дізнавалась Анна Ружін.

Одна з вчителів, яка провела з десяток онлайн уроків, – Ольга Хвостенко. Але не забуває вона і про свою малечу. Для своїх учнів проводить також заняття. Онлайн робота подобається, але дещо незвична, зізнається пані Ольга. Незвично, а моментами й не просто. Але до всього треба звикати і підлаштовуватися, адже не бачиш свого учня. 

Ольга Хвостенко, вчителька початкових класів КЗ ЗОШ №5

- Я беру за основу тижні НУШ. І, безумовно, я планую все так, щоб це було наскрізно. В першу чергу - це інтегровані уроки навчання, щоб діти могли приділити увагу і вивченню навколишнього світу, розвивати математичні навички, вчитися читати і писати. А ще час обмежений. В цьому от така і складність, і в той же час і цікавість.

Над онлайн уроками для школярів працює ціла команда телеканалу «Центральний». Оператори, ведуча та монтажер. Ну, звісно, вчителі, які за цей час перетворюються на ведучих. Адже варто думати не лише про матеріали, а й працювати на камеру. 

І це все – не даремно. 

Юрій Крушановський, заст.ген.директора телеканалу «Центральний»

- Ми отримуємо багато відгуків від наших глядачів, які телефонують нам на телеканал, які користуються соціальними мережами, і відгукуються на наші сторінки, коментуючи, наскільки наша ініціатива стала їм потрібною. Адже дітки можуть, сидячи вдома, в цих важких умовах займатися. І вчителі обираються методистами високого фаху.

Відеоуроки у соціальних мережах набирають величезні охоплення та коментарі глядачів. Отримує відгуки від глядачів ведуча програми Ірина Яременко, якій довелося ще раз сісти за шкільну парту. Адже вона працює з командою на всіх зйомках уроків. В ці моменти в першу чергу думає про малечу та користь виготовленого контенту. 

Ірина Яременко, ведуча 

- Я вдячна, що в нас така знімальна команда. І вони працюють, можна сказати, цілодобово. Цілий день знімаємо, оператори намагаються зробити все це дуже гарно. Потім монтажер це все до ночі робить і дизайнер, а все, щоб о 9.00 це вийшло.

Робота продовжується, команда телеканалу працюватиме для вас, аби ви були вдома і навчалися разом з «Центральним».

Стрічка новин