Антирекорд із захворюваності на COVID-19

За останню добу в Україні зафіксовано найбільше нових хворих на COVID-19 за весь час карантину – 392.

Приріст підтверджених випадків у порівнянні з минулим днем становив 11,2%. Про це наголошував на брифінгу у Києві міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Такий показник він назвав антирекордом і закликав українців під час Великодніх свят залишатися вдома.

Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України 

- Зважаючи на антирекорд щодо кількості захворювань, ми наполегливо закликаємо всіх нас відсвяткувати Великдень вдома. Влада забезпечила повну можливість онлайн-трансляції та телевізійних трансляцій. Це дуже важливо для нашого здоров’я і нашого життя.

Також міністр заявив: Наразі в Україні близько 200 тисяч ПЛР-тестів, їхні запаси постійно поповнюються. Нині є і 2 тисячі апаратів ШВЛ у 242 лікарнях першої хвилі та закуповуються додаткові. Планується українське виробництво апаратів ШВЛ. Окрім того, Україні вдалось залучити 35 млн дол. від Світового банку.

Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України 

- 35 млн дол. з яких підуть на боротьбу з COVID-19 в Україні (20 млн дол. на закупівлю медичного обладнання для подолання та 15 млн дол. на додаткове фінансування медичних закладів для забезпечення організацій і виявлення та лікування випадків COVID-19.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію