Забезпечити ріст мінімальної зарплати до 600 гривень, а середньої – до 2 тисяч 100-а обіцяють у своїй передвиборній програмі «Для людей, а не для політиків» лідери Блоку «Наша Україна - Народна Самооб

Презентували її на початку цього тижня в Українському домі. Серед інших завдань обіцяють створити Національне антикорупційне бюро, яке обмежить сваволю держслужбовців, суддів та правоохоронців, а також підвищити допомогу при народженні першої дитини до 12 тисяч гривень, другої – до 15.

Передвиборна програма Блоку «Наша Україна - Народна Самооборона» об'єднує три стратегічні мети: створити підзвітну громадянам правову державу, об'єднати націю через духовне відродження та втілити нову економічну стратегію, завдяки якій особистий успіх кожного забезпечить гідне місце Україні у світі. Перш за все, планують реалізувати програму через очищення влади.

Продемонстрували лідери політичної сили проекти законів, які збираються внести на розгляд у перший день засідання новообраного легітимного парламенту. Виступають блоківці і за прискорення місцевих перевиборів. Серед соціальних завдань – підтримка села, створення дієвої системи пенсійного забезпечення через зміну оплати праці. Для прикладу п'ятий номер Блоку «Наша Україна - Народна Самооборона» Микола Катеринчук порівняв українських пенсіонерів з європейськими.

Трудову пенсію обіцяють підвищити на 35%. Передвиборна програма Блоку не налічує тисячі сторінок, говорять його лідери. Натомість – розписана для виконання погодинно.

Стрічка новин