В Оржиці син систематично здійснював психологічне насильство над матрі'ю

Поліція розпочала досудове розслідування за фактом ухилення домашнього насильника від проходження корекційної програми.

Слідчий Оржицького відділення поліції повідомив домашньому насильнику про підозру в умисному ігноруванні програми для кривдників.

Адміністративне стягнення у вигляді проходження корекційної програми суд визначив для 32-річного жителя селища Оржиця. Орган правосуддя визнав чоловіка винним у систематичному психологічному насильстві над 61-річною матір’ю.

Кривдникові призначили 50 годин громадських робіт та 6 місяців «роботи над собою» за підтримки психологів районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Рішення про притягнення порушника до кримінальної відповідальності за невиконання цього припису погодив прокурор Оржицького відділу Лубенської місцевої прокуратури. Підставою для цього стала поведінка правопорушника. Протягом кількох місяців чоловік відверто ухилявся від обов’язку пройти корекційну програму.

На часі йому інкримінують ст. 390-1 Кримінального кодексу України – умисне ухилення від проходження програми для кривдників особою, щодо якої такі заходи застосовані судом. За це Кримінальним законом передбачена відповідальність у вигляді арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до двох років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію