Триває будівництво амбулаторії в Решетилівському районі

Амбулаторію в селі Шевченкове Решетилівського району добудують наприкінці травня. Незважаючи на карантин, будівництво триває. Наразі тут монтують підлогу та стелі. Паралельно ведуться роботи із загального благоустрою приміщення. Оглянув будівництво голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов разом із головою обласної ради, першим заступником та директором Департаменту охорони здоров’я.

Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Шевченкове продовжується. Губернатор вважає, про такі об'єкти будівництва не варто забувати. Адже вони вкрай необхідні. На 2020 рік заплановане введення в експлуатацію 29 сучасних амбулаторій в області, розповів Олег Синєгубов. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА 

- У кожному населеному пункті мають надавати якісні медичні послуги і має бути така амбулаторія. Сюди закупили автомобіль, нагадаю, влітку цього року ми плануємо її повністю запустити. Тут є місце для проживання лікарів.

Деяке обладнання перенесуть зі старої амбулаторії, а також дооснастять необхідним та меблями.

Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Шевченковому розпочали в березні минулого року. Крім кабінетів лікарів, великого холу очікувань для пацієнтів, тут буде й житло для медпрацівників.

Наталія Лугова, головний лікар центру ПМСД Решетилівського району

- На сьогодні тут працює лікар загальної сімейної медицини Вусик І.І. Зараз працює в старому приміщенні, воно тіснувате та старе, дуже давнє. Тож на сьогодні постало питання будівництва нового приміщення, яке буде оснащене по-новому. 

Наразі ця амбулаторія обслуговує 1700 жителів кількох сіл. Вони підписали декларацію з місцевим сімейним лікарем, але в планах – обслуговувати до 2000 осіб.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію