ВР підвищила відповідальність за підпал сухої трави до 36 тис грн

В ухваленому законопроєкті йдеться також про забруднення атмосферного повітря та інше.

Депутати підвищили рівень штрафів за забруднення атмосферного повітря, знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу, порушення вимог пожежної безпеки в лісах та самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків.

Відповідно ухвалених змін, суттєво підвищуються штрафи за забруднення атмосферного повітря, знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу, порушення вимог пожежної безпеки в лісах та самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків.

В ухваленому законопроєкті №2339 йдеться також про те, що випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, тягли за собою накладення штрафу на громадян від 3060 грн до 6120 грн і на посадових осіб - від 15 300 грн до 21 420 грн.

Додають, що ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, тягтимуть за собою накладення штрафу на громадян від 6120 грн до 12 240 грн і на посадових осіб від 21 420 грн до 36 тис. грн.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію