На Полтавщині немає нових випадків захворювання на коронавірус

У переддень Великодня влада проситиме представників усіх релігійних конфесій максимально обмежити доступ своїх прихожан до приміщення храмів. А от найрозповсюдженіше порушення минулих вихідних – поява у громадських місцях без масок. Про це та інше мова йшла на черговому брифінгу у Полтавській ОДА.

На початку брифінгу Олег Синєгубов коротко охарактеризував поточну ситуацію із коронавірусом у державі. Зокрема, в Україні станом на 13 квітня зафіксовано 3102 випадки COVID-19. Із них 93 летальні, 97 пацієнтів одужали. За добу з’явилося 325 нових хворих. Нині їх найбільше у Чернівецькій області - 462, у м. Київ - 495, Івано-Франківській області - 300, Тернопільській - 273, Київській - 216, Вінницькій - 194, Кіровоградській - 142, Черкаській - 102, Рівненській - 125, Львівській - 124 випадки. На Полтавщині 25 хворих, нових випадків COVID-19 в області не зареєстровано. Натомість ще 846 осіб знаходиться на самоізоляції, 3 тисячі її завершили. Їх визнано повністю здоровими.

Олег Синєгубов розповів: представники національної поліції активно патрулюють вулиці міст, слідкуючи за дотриманням громадянами умов карантину. Особливо активно цю роботу вони проводили минулими вихідними.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- За неділю було складено 11 протоколів порушення карантину, усі – у місті Кременчук. У суботу 15 протоколів були складені – Кременчук, Полтава, Кременчуцький район.

Найчастіше порушення, за словами очільника області, – поява у громадських місцях без маски. Були й протоколи стосовно порушення правил перевезення пасажирів та правил торгівлі. Один із протоколів складено за порушення обмежень під час перебування в самоізоляції. Олег Синєгубов нагадав: при собі зараз слід носити документи. І пояснив, чому.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Всі мають при виході на вулицю мати при собі документи, які посвідчують особу саме для того, щоб органи Національної поліції могли б перевірити, чи не має ця людина знаходитися на самоізоляції.

Голова облдержадміністрації розповів, що нині продовжуються систематичні перевірки потенційних місць обсервацій.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- На Полтавщині їх загальна кількість складає 12-ть. Ми зможемо прийняти на обсервацію більше тисячу людей. Ми маємо зробити все, щоби не пішло надалі активне розповсюдження захворюваності.

У переддень Великодня влада проситиме представників усіх релігійних конфесій максимально обмежити доступ своїх прихожан до приміщення храмів, наголосив Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ми будемо комунікувати і далі із представниками церков для того, щоб церкви все ж були для відвідування зачинені. Звичайно, богослужіння може бути здійснено і через онлайн-трансляції, тобто, через телебачення.

Насамкінець брифінгу очільник області вкотре закликав до відповідальності під час карантину.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Закликаю полтавців бути все ж таки сумлінними і відповідальними. Бо саме від поведінки кожного з нас залежить, як швидко ми можемо пройти цей етап і вийти із карантину.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію